ZadzwońOferta

Materiały opakowaniowe

Materiały opakowaniowe

Nasza Firma chcąc sprostać nawet najbardziej indywidualnym oczekiwaniom obsługiwanych przez nas klientów poszerzyła swoją ofertę o materiały opakowaniowe, w skład których wchodzą:

 

Folia stretch maszynowa

Oferowaną przez nas folię cechują wysokie parametry wytrzymałościowe tj. rozciągliwość, sprężystość, kleistość. Wykorzystywana jest ona do owijania towarów przy pomocy automatycznych owijarek.

 

Folia stretch ręczna

Stosowana jest głównie do zabezpieczania (owijania) wszelkiego rodzaju towarów umieszczonych na palecie ręcznie jak również przy pomocy urządzeń zwiększających wydajność oraz komfort pracy.   Jest to jeden z najtańszych sposobów na zabezpieczenie towarów przed przemieszczaniem się, uszkodzeniami  oraz działaniem warunków atmosferycznych.

 

Folia stretch minirap

Podczas pakowania towarów o niewielkich wymiarach najbardziej efektywne jest zastosowanie folii węższej niż standardowa. Pozwala to na zdecydowanie szybsze owinięcie oraz zabezpieczenie niewielkich przedmiotów. Stosując folię stretch zamiennie z taśmami opakowaniowymi uzyskujemy trwale i szybko zabezpieczony towar.

Do folii stretch „minirap” oferujemy specjalne uchwyty dzięki którym możemy zwiększyć wydajność pracy nawet kilkukrotnie.

 

Taśmy pakowe

Taśmy pakowe polipropylenowe to bardzo skuteczna metoda zabezpieczania przesyłek przed niepożądanym otwarciem.  Zastosowanie znajdują przede wszystkim do zaklejania lekkich, jak również ciężkich kartonów. Charakteryzują się wysoką początkową siłą klejenia , odpornością na niskie oraz wysokie temperatury, procesy starzenia, wilgoć i promienie UV.

W swojej ofercie posiadamy pełen wachlarz kolorów oraz parametrów taśm pakowych co pozwala na indywidualne dopasowanie do potrzeb każdego klienta.

Taśmy spinające

Taśmy spinające wykonane z polipropylenu służą do ręcznego oraz maszynowego zabezpieczania ładunków na paletach, wzmacniania kartonów lub spinania wszelkiego rodzaju ładunków zabezpieczając je przed przemieszczaniem się podczas transportu.

Oferujemy taśmy spinające w szerokim asortymencie zarówno pod względem wytrzymałości jak również osprzętu. W ciągłej sprzedaży posiadamy wszystkie niezbędne dodatki do mocowania taśm spinających takich jak: zapinki  metalowe, druciane i plastikowe, urządzenia do pakowania ręcznego, paskowacze i napinacze, narożniki ochronne PP. Chętnie pomożemy dobrać odpowiednie wymiary taśm spinających dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Delta Skowroński
i Skowroński Sp. Jawna
ul. Krakowska 78B
36-100 Kolbuszowa