ZadzwońOferta

O firmie

Firma „Delta” Skowroński i Skowroński

z siedzibą w Kolbuszowej rozpoczęła swą działalność w 1993 r. Od początków swego istnienia do dnia dzisiejszego działamy i rozwijamy się w szeroko pojmowanej branży tworzyw sztucznych. Naszym głównym celem, który z powodzeniem realizujemy już ponad dwadzieścia lat jest zaspokajanie potrzeb naszych klientów poprzez profesjonalną oraz kompleksową obsługę w zakresie optymalnego doboru opakowań.

Podstawowym profilem naszej działalności jest produkcja opakowań przemysłowych, ten segment obejmuje około 70 % naszej całkowitej produkcji.Jak ogólnie wiadomo folia jest najlepszym a zarazem najtańszym materiałem opakowaniowym, spełniającym wszystkie najważniejsze wymagania potrzebne do zapakowania i zabezpieczenia niemalże każdego produktu.

Te właśnie cechy sprawiają, że znajduje ona zastosowanie niemal we wszystkich branżach i gałęziach przemysłu spożywczego, mięsnego, budowlanego, produkcyjnego i wielu wielu innych. Nasze dwudziestoletnie doświadczenie w przetwarzaniu polietylenów tak wysokiej jak i niskiej gęstości LDPE, HDPE i MDPE pozwala na sprostanie nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom stawianym przed nami przez naszych klientów.

Siedziba firmy
Dzięki ogromnemu doświadczeniu wynikającemu z dwudziestopięcioletniej obecności na rynku opakowań foliowych mamy świadomość jakie są dzisiejsze potrzeby naszych odbiorców a jakie będą one „jutro”. Dla tego też nieustanie rozbudowujemy i unowocześniamy nasz park maszynowy o coraz to bardziej zaawansowane i najnowocześniejsze maszyny i urządzenia.

Ostatnie nasze wdrożenie to zakup maszyny do produkcji modyfikowanych folii wielowarstwowych i wprowadzenie innowacji produktowej o permanentnych właściwościach antystatycznych (PA).

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie występujące na rynku rodzaje opakowań wytwarzanych z folii miękkich, począwszy od najprostszych folii opakowaniowych poprzez folie termozgrzewalne, folie termokurczliwe, folie jedno i wielo warstwowe, folie stabilizowane i uszlachetniane, aż po produkty otrzymywane po przetworzeniu z półproduktu jakim jest rękaw, półrękaw czy taśma foliowa.

Z wymienionych wcześniej folii wytwarzamy kaptury, worki, formatki, przekładki itp.Wszystkich naszych klientów traktujemy indywidualnie oferując fachową pomoc w doborze opakowania ich produktów poprzez dobór optymalnych rozwiązań i rodzajów surowców które pozwolą na stworzenie idealnego estetycznego i ekonomicznego opakowania.

Delta Skowroński
i Skowroński Sp. Jawna
ul. Krakowska 78B
36-100 Kolbuszowa